Kontakt

Står du inför eller i början av ett byggprojekt, och vill undvika kostsamma fel och förseningar längre fram? Då är det smart att ta reda på exakt vilka lagar och regler som gäller idag. Och vad man bör tänka på för att det ska bli rätt från början. Ring någon av våra kontaktpersoner eller skicka in kontaktformuläret nedan, så kontaktar vi dig.

  • Aktivt brandskydd
  • Passivt brandskydd
  • Infrastruktur
  • Administration / Ledning

Brandmaterial, service, SBA, utbildningar

PROJEKTLEDNING

Thomas Wallén
+46 70 147 86 68
thomas.wallen@tbt.se

Brandskyddsisolering, brandskyddsmålning & brandtätning

Försäljning / Kalkyl

Gurcan Sari
+46 70 962 46 02
gurcan.sari@tbt.se

aVDELNINGSANSVARIG

Bengt Lundin
+46 70 995 40 79
bengt.lundin@tbt.se

Arbetsledning

Peter Ahlén
+46 70 962 02 81
peter.ahlen@tbt.se

Arbetsledning

Marcus Arencranz
+46 73 048 68 32
marcus.arencranz@tbt.se

Arbetsledning

Niklas Hallin
+46 70 020 93 21
niklas.hallin@tbt.se

avdelningsansvarig

Konrad Aurin
+49 16 225 11 468
konrad.aurin@tbt.se

Projektingenjör

Karolína Harmachová
+46 70 792 03 60
karolina.harmachova@tbt.se

Projektingenjör

Esra Bas
+46 70 792 78 14
esra.bas@tbt.se

Projektingenjör

Fernando Silva
+46 70 687 04 07
fernando.silva@tbt.se

HR Ansvarig

Caroline Wedar
+46 72 228 82 15
caroline.wedar@tbt.se

Kvalitè och Miljö

Arne Holm
+46 72 212 12 34
arne.holm@tbt.se

VD

Patrik Ljungmark
patrik.ljungmark@tbt.se

COO Brandslangen AB

Amir Tatarevic
amir.tatarevic@tbt.se