Täby Brandskyddsteknik

  • Kontakta oss

firefire

Passivt brandskydd

Brandskyddsisolering | Brandskyddsmålning | Brandtätning

Försäljning/Kalkyl

Tony_120x120
Tony Rangemo
Telefon: +46 70 792 68 86
E-post: tony.rangemo@tbt.se

Försäljning/Kalkyl

Thomas-Wallen

Thomas Wallèn
Telefon: +46 70 147 86 68
E-post: thomas.wallen@tbt.se

Arbetsledning

Peter-Ahlen

Peter Ahlèn
Telefon: +46 70 962 02 81
E-post: peter.ahlen@tbt.se

Arbetsledning

Gurcan-Sari

Gurcan Sari
Telefon: +46 70 962 46 02
E-post: gurcan.sari@tbt.se

Arbetsledning

Henrik-Joelsson_120x120

Henrik Joelsson
Telefon: +46 72 228 82 08
E-post: henrik.joelsson@tbt.se

Arbetsledning

Marcus Arencranz
Telefon: +46 73 048 68 32
E-post: marcus.arencranz@tbt.se

extinguisher

Aktivt brandskydd

Brandmaterial | Service | SBA | Utbildningar

Thomas Wallèn
Telefon: +46 70 147 86 68
E-post: thomas.wallen@tbt.se

tunnel-17

Tunnelprojekt

Försäljning/Kalkyl

konrad-120x120

Konrad Aurin
Telefon: +49 16 225 11 468
E-post: konrad.aurin@tbt.se

Projektingenjör

karolina-240

Karolína Harmachová
Telefon: +46 70 792 03 60
E-post: karolina.harmachova@tbt.se

Projektingenjör

Esra Bas
Telefon: +46 70 792 78 14
E-post: esra.bas@tbt.se

kugge-21

Administration

HR

Helen2_120x120

Helén Ljungmark
E-post: helen.ljungmark@tbt.se

Ekonomi

Ann Sundstrand
E-post: ann.sundstrand@tbt.se

Kvalitè och Miljö

Arne Holm
Telefon: +46 72 212 12 34
E-post: arne.holm@tbt.se

user-23

VD

user-23

COO Brandslangen AB

patrik-240

Patrik Ljungmark
E-post: patrik.ljungmark@tbt.se

Amir Tatarevic
E-post: amir.tatarevic@tbt.se

Täby Brandskyddsteknik…Vad kan jag hjälpa dig med idag?

Står du inför eller i början av ett byggprojekt, och vill undvika kostsamma fel och förseningar längre fram? Då är det smart att ta reda på exakt vilka lagar och regler som gäller idag. Och vad man bör tänka på för att det ska bli rätt från början. Ring någon av våra kontaktpersoner ovan, eller skicka in kontaktformuläret nedan, så kontaktar vi dig.

Objekt

Produktområde

News

Site engineer in Brussels

Do you want to work as a site Engineer for our Brussels infrastructure project? https://jobb.tbt.se/

Unum

TBT performs fire sealing and fire protection of load-bearing steel for Q-gruppen within Unum when they build 148 new apartments.… Read more

Jälla vocational gymnasium

Peab builds new premises for Jälla vocational gymnasium in Uppsala, TBT performs fire sealing and fire protection of load-bearing steel.… Read more

Djuröhemmet

Veidekke is expanding Djuröhemmet with several apartments, alongside they build a new sheltered housing on the adjacent property. TBT performs… Read more

© TÄBY BRANDSKYDDSTEKNIK AB 2020